menu

MAÇ SONUCU & 3,5 ALT/ÜST NEDİR, NASIL OYNANIR?

Category: Genel
maç sonucu

Gollü müsabakalar futbolseverler için izlemesi en keyifli maçlardır. Çok gollü liglerde oynanan müsabakalarda maç sonucu ve 3,5 alt üst tahmini oldukça avantajlı olabilir. Savunmayı ikinci plana atan takımlar günümüz futbolunda oldukça fazladır. Böylesine iki takımın karşı karşıya geldiği maçlarda en az 4 gol olacağını ve maçı kazanan tarafı tahmin etmek oran açısından tatmin edici olabilir. Maçtan önce yüksek oranda favori konumda görünen takımın farklı sonuç bulabileceğini düşündüğümüz durumlarda da tercih edebileceğimiz bir seçenek olan maç sonucu ve 3,5 üst seçeneği risk almamız gereken durumlarda ideal seçenektir.

maç sonucu

Maçta 4 gol olmayacağını düşünüyorsak ve aklımızda taraf bahsi de varsa yine bizim için ideal olacak tahmin bu çerçevede görünen maç sonucu ve 3,5 alt seçeneğidir. Takımların attığı toplam golün 4 olmaması durumunda taraf bahsimize bakarak bahsimiz kazanan olacaktır.

Maç sonucu & 3,5 alt/üst çerçevesinde en dikkat etmemiz gereken yer beraberlik tahminimizdir. Bu alanda bol gollü bir maç bekliyorsak ve müsabakada eşitlik sağlanacağını düşünüyorsak maç sonucu 0 & 3,5 üst seçeneği bize büyük kâr sağlayacaktır. Bu yüksek oranlara bizi götürecek skorlar ise 2-2, 3-3, 4-4 gibi yüksek gollü beraberliklerdir. Tersi durumda alt bahsi yapacaksak bu kez skorun 2,5 alt üst çerçevesinde olduğu gibi 0-0 ya da 1-1’in dışına çıkmaması gerekmektedir.

< NEXT maç sonucu MAÇ SONUCU & 4,5 ALT/ÜST NEDİR, NASIL OYNANIR?

PREV > maç sonucu MAÇ SONUCU & 2.5 ALT/ÜST NEDİR, NASIL OYNANIR?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir